Pogledaj jedan post
Old 07.02.2006., 11:55   #10
Eto konacno sam poslije 60 sati nespavanja odspavao 7 sati poslije posjetu psihijatru ovo jutro.

Da se vratimo na jucer posjetu Ortopedu..da Vas podsjetim:

Note for QEH outpatient Orthopedics; QEH UR No:603835

Complaints/ please see> x-Ray clinic-scans & ultrasound & list of steroid injections last 18 months.

a/Right hand wrist
b/Right &left elbows
c/Both shoulders
d/Knees/ same as above/
e/Bilateral plantar fascia (Right for same 37 years)…(Left about 20 years)
working lot on ladders & kneeling

Pins & needles in both arms/fingers see reports
Cervical degeneration C5/6, C6/7
=======
kod doktora;
Vilime imamo 20 minuta vidim da imate mnogo toga , dobro da imate sve pripravljeno /napisano/....cita i obraca se mladom lijecniku na treningu za ortopeda...evo ovdje imamo tipikal slucaj gdje je sve krivo i istroseno sa godinama rada...ne cemo gledati u kicmu Lumbar sektion, to je posao koji vodi brigu proffesor x...vilime da li su simptomi isti kao i prije ,da li ste zapoceli fizio vidim da je doktor prije mjesec dana narucio....

skinite majicu ...mladjiji doktor mi pomaze....doktor mi ispituje sve zglobove za micanje i trazi me da mu pusam njegove ruke k sebi i od sebe....hm..koment Vilime vi ste veoma snazni nema tu problema sa misicima, gleda i mice mi glavu...dosta nepokretno ...
ok...imacete MRI za vratne kraljeznice prema zadnjim CT-scanu vidim da imate probleme i to moze da vam pritisce nerve kada legnete....sta vas vise muci ruke kada legnete i drvenilo ili bolovi u ramenu i koji lakat je gorji....
imati cete isto MRI od desnoga ramena...i saljem vas isto na fizio da vide stamogu napraviti ,ali ne ce biti mnogo....
ja ne pregledavam pete/noge...ustvari ispod pojasa....morati cete vidjeti drugoga specijalistu, napravite MRI mozda cemo operirati desno rame...zavisi kada se bolje vidi na slici osim ultrasounda koji pokazuje vanjske misicne probleme....kako sam izlazio van cujem kaze mladjem doktoru ,koliko god jedva hoda ima snage u misicima vise nego ja koji idem u gimnaziju i vjezbam....mislim si ja , ali hebiga mene boli svejedno....jako ili slabiji misici.

Ciao doktore.....mislim si nema vise rezanja...radje podnasam bolove nego da mi je jos gorje....opekao sam se dosta sa dvije kicmine operacije.
I tako 14/2/06 MRI i Ortopeda 6/3/06.

__________________
Eight days in Sydney.
Ja sam prezivio 3 raka,2011 R/bubreg izvadjen,2012 rak prostate i mjehura sve izvadjeno,2013 rak se vratio na limfne cvorove...43 godine kronicne bolove.I izgubio sina Daria 50 godina staroga." ostalo mi je 2 mjeseca zivota...umirem,Octobar 2014
Vilko is offline  
Odgovori s citatom