Pogledaj jedan post
Old 17.07.2008., 16:04   #17
Isti ti je takav i moj mali prdo Osim zadnja četiri dana, neureko se. Prvih mjesec dana života ja ne znam je li spavao nekoliko minuta po danu, noću su ga grčevi slomili pa je dobro spavao. Eh, taj nije znao kako da zaspe, a prvo moraš skontati šta mu godi. Recimo u početku sam svog pokušavala ljuljati lijevo desno u kolijevci, a to mu se nije sviđalo, nego samo gore dole kako ga je tata ljuljao, a pošto je prdo napredan ja ga tako nisam mogla držati nego kupim loptu pa hop, cup skoči. I tako se uljulja i umiri, a onda ga spustim u nešto, danju u viper, a naveče u krevetić. Nekad upali, nekad ne, pa ga opet moram uzeti. Često da i umotam čvrsto u dekicu pa ga tako uljuljam i kad ga spustim on se uznervozi, trga se, krivo mu što ne može da se vrti ko i obično, i na kraju zaspe. Nekad ništa ne upali. Evo maloprije sam ga prekrila dekicom po nosu jer sam skontala da voli zavući nos u nešto, pa je zaspao. Kažem, dobar je zadnja četiri dana i spava, a prije je bio cirkus čitav. Uglavnom moraš mu skontati fazon i stvoriti splet okolnosti koje će ga natjerati da zaspe, pošto vidim kao ni moj to ne zna sam da uradi.
Manch is offline  
Odgovori s citatom