Tema: Asi (vol.1)
Pogledaj jedan post
Old 13.03.2011., 17:10   #9766
Quote:
Adadjo kaže: Pogledaj post
Suhejla nije htjela da se zna, Demir je to poštovao. Dozvolimo da postoje i takve situacije. Osim toga, ubismo se ovde dokazujući da svaki čovjek ima pravo drugome prešutiti problem koji on u određenom trenutku smatra samo svojim i da to nije nikakav dokaz nevoljenja. Neka taj drugi pokaže ljubav razumijevanjem i strpljenjem (zagrljaj na blizinu ili na daljinu sasvim dovoljan, i sama si rekla), znatiželju će zadovoljiti malo kasnije. Jer, čini mi se da je inzistiranje na komunikativnosti (tobože u ime ljubavnih aka altruističkih razloga) samo drugo ime za utaživanje vlastite znatiželje i odagnavanje neopravdane sumnjičavosti, a pošto ovo i nisu neke zavidne vrline lakše je optužiti onog prvog da je jel' nekomunikativan. Uostalom, kome se ne sviđa nekomunikativni, uvijek može naći komunikativnijeg.
znam da Suhejla nije htjela da ikome kaže i u redu mi je bilo to što je poštovao njenu želju, ali ne vidim razlog zašto nije rekao Asi kada su već saznali gotovo svi ostali..

Asi njemu nije ni mogla pokazati ljubav razumijevanjem i strpljenjam kada ju je on automatski udaljio od sebe, svatko od nas doživi trenutak kad mu je potrebna samoća ali njemu je uvijek sve crno ili bijelo, kakve je zapravo veze imala veza između njega i Asi s time što se Suhejla pokušala ubiti - nikakve, da je D rekao A da ima problema da ga nek malo sačeka (ma nije joj trebao ni objašnjavati odmah) ona bi to napravila, ali D je njoj hladno rekao da on sad ima druge prioritete, odmah je odrezao stvar, a zar možeš uvijek samo tako lako odgurnut od sebe nekog kome si možda prije 15 min izjavio ljubav...
laryca is offline