Tema: Friški
Pogledaj jedan post
Old 16.11.2016., 19:08   #14
Quote:
Mr Wrightwood kaže: Pogledaj post
Dakle, da se odselim od djeteta? Mislim da to ne dolazi u obzir.
A povratak u gnijezdo.....ta što sam trebao napraviti? Zaista ne razumijem....pod most uselit, ili na klupu? Intenzivno tražim posao, no svi znamo kakva je situacija u HR, a bome ne biram puno što ću raditi.

Shvaćam da mi treba promjena, no sasut krivicu samo na sebe.......U braku sam bio uvijek persona broj 2, dežurni krivac i onaj koji mora plazit da oraspoloži njeno božanstvo. Mislim da odgovornost leži s obje strane, u najmanju ruku.
a najbolje da kreneš na psihoterapiju, razgovor s nekim će ti pomoći (na žalost bolja terapija se plaća ali probaj preko socijalnog, nekima se posreći), ali i shvati da ti se neće baš svidjeti otkriće da si izabrao baš nju takvu, jaču osobu, jer se i prije nje osjećao slabo, slabija ličnost koja bira nekog jačeg , dominantnijeg da ga vodi kroz život, biraš nekog probitačnijeg ali i isto nesvjesnog kao što si i ti, pa ona pak tebe izabrala jer joj je to bilo lako, sigurno, nekog uz koga će ona uvijek biti ona sposobnija, sigurnija, pametnija, bla... Naravno da si joj sada i dosadio,nekog kojeg uvjek vuče kroz život, koga je nadrasla i sl, jbg.
Osvjesti sebe, zašto si izabrao baš takvu osobu, od kakvih si to svojih nedostataka i strahova pobjegao izabravši baš nju, i počni raditi na tim svojim slabostima.
Kreni i na sport, trčanje je besplatno a gradi ti samopuzdanje i smanjuje depresiju u koju si trenutno pao.
sretno
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom