Pogledaj jedan post
Old 06.01.2013., 21:05   #17
Quote:
Ghostsong kaže: Pogledaj post
mi može ko reć kakav je to kraj filma o kojem svi toliko govore. Sumnjam da ću ga ikad gledat pa me ne zanimaju toliko spoileri za kraj
Spoileri slijede

Ja ne znam na koji dio kraja je Smoogj točno mislio, meni je petljanje počeli već kod nagovaranja trudne trubačice da ne pobaci jer joj je muž umro. Ali sam kraj je takav da svećenik Don Florijan se ispovijedi da je bušio kondome i sve ostalo, da bi se njemu kasnije ispovjedio stariji (70+) svećenik njegov šef, da je trudna jedna maloljetna djevojka iz njihovog crkvenog zbora, koja se ubije. I onda kao njih sakramentalna tajna obavezuje da to nikome ne otkriju, da bi se Don Florijan ispovjedio mladom nekom svećeniku prije operacije neke, i onda se taj ode ispovijediti nekom drugom svećeniku i to je to. Teško smeće
__________________
"And Jeffrey Wigand, who's out on a limb, does he go on television and tell the truth? Yes. Is it newsworthy? Yes. Are we gonna air it? Of course not. Why? Because he's not telling the truth? No. Because he is telling the truth. That's why we're not going to air it. And the more truth he tells, the worse it gets!"
Organic_Shadow is offline  
Odgovori s citatom