Pogledaj jedan post
Old 08.06.2006., 16:37   #5
da, nije, ali privikavam se polako iako mi je trebalo dobrih deset godina da shvatim.
najljepsi osjecaj je bio kada am shvatio da nisam sam.
postoji cak i neki klup hiperhidroticar u berlinu, iako samo 1 promil populacije ima pravu hiperhidrozu.
ona doduse moze biti posljedica bolesti stitnjace, ali moja spada u nepoznati etiologiju jer mi je stitnjaca ok.

drugi nal+jljepsi osjecaj je bio kada sam shvatio da pomoci ima,.
botox koji se ustrca na mjesta gdje se najvise znojis. jedini su problem brojne poppratne pojave botoxa o kojima nitko ne prica, a i cijena- 1 injekcija koja traje par mjeseci je 1600 kn.

cak sam narucio i aparat za iontoforezu , kao pomoci ce mi, elektr. strujom itd. platio 1500 eura, drek... nis od tog.

onda sam skuzio tipa u los anglesu koji vrsi tu metodu, al opet, nemam 10 000 dolara + strah me da mi netko prcka po ganglijima i zivcima ledne mozdine. i to u la-u.

sad sam poceo, juce tocnije, uzimati prozac u kombinaciji s helexom.

ne da mi napravi cuda sto se tice znojenja, i sad sam sav mokar, nego da ublazi simptome jada i depresije koje oisjecam od kad znam za sebe.

na srecui imam dobre prijatelje oko sebe i osobu s kojom sam u dugoj vezi i koji to ne smeta, bar tako tvrdi jer me voli pa je lakse.

iako, i svima njima je vec odavno pocelo ic na zivce moje pretjerano exponiranje i pricanje o bolesti, al eto, sad sam polako naucio zivjet s tim i drzat to za sebe.

volio bi da ovdje naide netko sa slicniom problemom, u sto cisto sumnjam jer i mno+gim doktorima moram ponavljat dva puta izraz hiperhidroza tako da...

Quote:
pumpkin pie kaže:
loše...
Pretpostavljam da nije lako živjeti s tim...
lamador is offline  
Odgovori s citatom