Tema: Kajmak
Pogledaj jedan post
Old 10.09.2003., 18:08   #16
Quote:
Winona kaže:
sorry na digresiji a gdje si ti ? ( cini mi se Njemacka kad spominjes kebap, rostilj tulume u firmi itd. )
Nije njemacka, ali bliskoistocnih ima svugdje. U njemackoj ih bas nema u mojoj struci, tj, programiranje. U njemackoj su uglavnom turci sljakeri.

Ali neces nikad pogodit gdje sam. Pogadjaj slobodno.

Ovo, rostilj, to je sasvim normalno u hi tech startupovima. Ubiju te od sljake, ali placaju dobro i atmosfera je blago otkacena. Pritom su projekti zanimljivi. Jednom kad se etablira firma postane dosadno, dodaj feature, popravi bugove, dodaj feature, popravi bugove... Ali, dok je startup imas pravi drustveni zivot. Najbolji stos je bio prije 3-4 godina kad smo imali sjednicu sa CEO, cekamo mi njega, a jedan tip koji je skinuo sa interneta star wars episode 1 (to je bilo par mjeseci prije nego sto je poceo igrat u kinima) ga stavi na projektor u sobi za sjednice. Dodje CEO, stane, zagleda se, mi se svi usrali, sad ce pocet vikanje o copyrightovima, sto ako netko cuje da se ovdje to prikazuje, itd, pocne cupkati od uzbudjenja i vikati "joj to nisam gledao, joj to nisam gledao". Jedino je trazio da pustimo film od pocetka. Jasno da nije bilo sjednice.
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) derviš aka musliman.hr
Nemojte kriviti puni mjesec, židovi su krivi
UmpaUmpa is offline  
Odgovori s citatom