Pogledaj jedan post
Old 05.03.2010., 20:23   #43
Evo samo bih htjela dati podrsku ovom hrabrom i nadasve smirenom tati, skidam kapu..
radim u skoli kao uciteljica, ima nas svakakvih, ali nitko ne tolerira nasilje i sustavno zlostavljanje..
i kod mene u skoli ima nekolicina ucenika koji tko zna zbog cega vole podizati svoj ego maltretirajuci druge.. i ako imas posla s roditeljima koji ne prihvacaju da je njihovo dijete takvo, mi nazalost, kao ni ravnatelj i pedagog, ne mozemo uciniti dovoljno.. jer su nam ruke vezane..

a evo i netko je spomenuo cak i policiju koja isto tak doslovno ne moze nista.. sve ide kvragu da oprostite, i nasilje se ne smije rjesavati nasiljem, ali roditelji bi trebali stisnuti to dijete i dovesti ga u red..
jer mi govorimo o djeci koja bez prekida zlostavljaju druge, njima to cini gust, oni su face.. i to im je postao normalan obrazac ponasanja.. a ta faca ce jednog dana donijeti noz u skolu, baciti stolac na ucenika, ucitelja, pljunuti na profesora.. ili pricekati nekoga na stanici i prebiti ga zbog mobitela (ne zavaravajmo se, on to ne radi zbog mobitela)..

autoru teme drzim fige i zelim uspjesno rjesavanje situacije, i savjetujem razgovor s roditeljima, uz ravnatelja i razrednika.. obasniti kako stvari stoje, ravnatelj bi trebao malo stroze predstaviti sankcije i mozda se nesto pomakne.. a mozda i ne.. i opet smo na pocetku..
Zeljkic is offline  
Odgovori s citatom