Pogledaj jedan post
Old 10.03.2010., 13:50   #58
bila sam na informacijama... one sekunde kad sam pitala razrednicu jel zna da je moja sestra svakodnevno verbalno i fizički zlostavljana od ostalih učenika iz razreda mama od malog se stvorila pored nas - i ona je došla na informacije... razrednica je otišla po njega a ona je viknula nek dovede i "nju"... meni mrak pao na oči... moš mislit, najpametnija ideja je suočit ih pred mamom i sestrom

uglavnom on poriče da je IKAD udario sestru, ali zato je ona (skupa s jednom malom) navodno pokazivala njemu srednji prst i bacila njegovu torbu jednom kad su išli na tjelesni... on nju taknuo nije... naravno ja ne sumnjam da je ona pokazala srednji prst i bacila torbu (ima ona svoje bjesne ispade) ali lagala nam sigurno nije... ne vidim zašt bi plakala od muke i trpila maksimalno, čekala da joj pukne da bi priznala da ju mali udara o glavi, šamara, baca torbu, baca pribor u smeće...

najsmiješnije od svega je da on od nje manji za glavu i da hoće može ga zviznit, okrenio bi se oko svoje osi no opet, i ja sam bila zlostavljana u osnovnoj od manjih od sebe i znam kako joj je...

ukratko - ispada da i on i ona lažu i razrednica je rekla da će obadvoje dobit ukor ako ne progovore eto riješenja

ja sam mišljenja da ona nije htjela sve reć pred njim, njegovom mamom i učiteljicom, a on opet nije mutav da prizna da ju udara... eto... i šta će sad bit od svega ovoga? ništa... ali ako samo čujem da ju još više gnjavi...
__________________
Ehre die Alten, verspotte sie nie. Sie waren wie du und du wirst wie sie.
ruzy is offline  
Odgovori s citatom