Pogledaj jedan post
Old 30.11.2005., 13:51   #66
Kako sam ja "slucajno" prestala biti korisnik usluga(?) ZB

ne znam da li to tu spada pa me premjestajte ak ne spada...

ja: dobar dan, mozete mi reci zasto mi bankomat javlja ovo (op.a. neovlastena upotreba)
ZB:hmm.. dajte mi karticu i osobnu..kartica vam je otkazana.
ja: a zasto?
ZB: a ne bih sad ulazila u to zasto
ja: pa valjda ima neki razlog..nemre tak iz vedra neba pa do pred tjedan dana mi je sve bilo u redu, ima novaca na racunu, nisam u mnusu, sve 5 i sad odjednom ne radi..pa bih voljela znati zasto
ZB: a slučano
ja: kak slucajno
ZB: a ukidali smo neke kartice koje nikad nisu bile pokupljene pa smo slucajno i vasu ukinuli (op.a. uredno podignutu i koristenu barem godinu dana ako ne i vise)
ZB: sljedeci tjedan cete dobiti novu
ja: :2up:

eto tako sam i ja sasvim slucajno prestala biti korisnik usluga zagrebacke banke..
a posto sam jos uvijek jer mi je kartica sam tak prestala raditi bez ikakvog razloga te sam zbog toga morala ici do banke i cekati u redu 20 min dok je predhodni slucaj bio rjesavan, malo sirim negativnu reklamu.

inace zena prije mene se udala 02.07.2005 i promjenila prezime i naravno trebala mijenjati prezime na kartici..
no eto to se zakompliciralo i ona nikak nije dobila tu drugu karticu..
da bi ispalo da je prezime na kartici promjenjeno i to 24.3.2005 ( kada ona opce nije jos ni mjenjala prezime ni nis) a i opce se nema pojma di je ta kartica nestala ili zastala.
DarthFlake is offline  
Odgovori s citatom