Pogledaj jedan post
Old 15.04.2007., 11:40   #79
u posljednih par dana podosta vremena provodim u zagrebackoj banci i pšs. nakon svih svojih iskustava sa bankom, moram reci da je moje zadovoljstvo s njima trenutno ogromno.

profesionalni, vrlo usluzni, trazila sam od njih nesto sto nije uobicajeno (trazila sam da mi promijene osobnog bankara, vjerovali ili ne: zato sto mi je stari bio prestar, zamislite koje bahato razmazeno deriste). to su napravili u roku od 2 minute, jedan razgovor je bio potreban, i ponudili su mi da si odaberem drugoga. telefonski razgovori sa njima uvijek kratki, informativni, sve ispadne onako kako se dogovorimo, zaista ni rijec protiv bilokoga.

isto to vrijedi i za pšs, te njihovu djelatnicu koja je imala nesrecu da sam se ja na nju namjerila. pametna, brza, sposobna, ljubazna, spremna se cak zezati sa klijentima, komunikacija preko e-maila, faksom, sms-ovima, tocno onakva razina usluge koja meni odgovara.


naravno da ne zelim rec da su prema svima takvi, i da ahila nisu zeznuli i da ahil nije u pravu. svatko sebi bira s kim ce poslovat i svatko ima svoja iskrustva. ljudi, recimo, pohvalno pricaju o raiffeisen banci, a ja da moram bit kod njih onako sporih i spetljanih, trazila bih firmu da mi placu isplacuje u naturi pa bi sama na placu prodavala te proizvode
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom