Pogledaj jedan post
Old 22.01.2008., 20:48   #13
Quote:
Znatiželjko kaže: Pogledaj post
Ja sam rekao da je o.k. za niske cure tako se oblačiti zbog asocijacije na slatku malu djecu,a tu odjeću mogu i visoke oblačiti donekle,ali gubi smisao i ne bi stajalo ni približno slatko i simpatično već skoro suprotno.
netocno. jer asocijacija nije na malu djecu vec viktorijanske lutke. ako visoka cura izgleda ko tipicni zapadni model recimo 180cm i 49 kg i ima onaj sexy attitude to nejde. ali slatkoca se dobiva sminkom, stavom, smislom da se obuces kako treba. malo bucmastije tijelo tj da nisi kao navedena manekenka isto pomaze. ali na kraju krajeva sve se svodi na samu osobu. vjeruj mi kad kazem da visina nema veze, vidjela sam cure svih mogucih visina i rasa i na kraju se ispostavi da ako se znas obuci i isfurati stil visina stvarno nema veze sa slatkocom. rekla sam da necu ali evo: http://img89.imageshack.us/img89/995/dsc080961lp0.jpg
ta cura je visoka 178 cm. a preslatka je. jedini problem na ovoj slici mozda bi malo mogla biti duzina suknje (jer je jap. brand i radjeno je za nekog od 160 cm - sve te stvari su u samo jednoj velicini) ali ta duzina cak nije niti neka rijetkost, mnogi brandovi proizvode da suknje bas na japankama budu te duzine.
lunatic_panda is offline  
Odgovori s citatom