Pogledaj jedan post
Old 08.07.2011., 17:49   #10
Quote:
Nostrađurus kaže: Pogledaj post
Ja mislim da je to bio sarkazam u postu. Klokanovac se šegačio na račun privatizacije zdravstva.
A gle, što imamo od državnog zdravstvenog sustava? Iskreno, svaki puta kad moram na pregled ili kod zubara ide mi na jetra. Osim što su veliki trošak državi, usluge su prilično loše. Da i ne pričam kakve su prostorije u nekim bolnicanma ili zaraznim odjelima. Uz to dobivaš i nervozne medicinske sestre koje te gledaju s nekakvim prijezirom non stop. S nekima se čak moraš svađati. A kakve su tek gužve možeš si zamisliti. A tek doktori? Neki od njih ne znaju ti procijeniti dijagnozu, neki od njih pišu ti krive recepte za uzimanje tableta. Strašno. A tek kad moraš na operaciju? Ono, odeš operirati kurje oči, ostaneš bez noge. I sve to plaća država. Ustvari ne baš sve. Mi plaćamo dopunsko za takve stvari. I to nije sve. Još i nadoplaćujemo koju tisućicu za zdravstvene usluge. Ali naši doktori nisu zadovoljni time jer zarađuju premalo, pa dodatno otvaraju svoje privatne klinike da zarade. Pa još kad mu platiš mito da preskočiš red...Koji je to očaj i jad.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom