Pogledaj jedan post
Old 10.03.2010., 23:59   #58
Hvala na zanimljivim odgovorima . U ovom slučaju nisam roditelj već razrednik, post sam napisala nakon razgovora s roditeljem koji je bio uvjeren da dijete cijeli dan u sobi piše referat ili uči, a kad je vidjela što piše doslovno je poludjela jer joj ovakav način kažnjavanja nije jasan. Nema ništa protiv kazne, i sasvm je razumna ali cijeli dan izgubiti na pisanje rečenice dok bi trebao učiti nešto drugo doista nema smisla.
Isti je učenik dobio uz ovu kaznu i dvije jedinice u imenik.
Osobno, mislim da ga je nastavnica trebala zapisati ili zatražiti roditelje da dođu u školu gdje bi porazgovarali o onome što je napravio jer je taj njegov potez definitivno za osudu.
Slažem se s vašim mišljenjima da nastavnicima danas nažalost nije lako, ali također mislim da dok su učenici u školi mi smo odgovorni za njih jer bi u protivnome roditelji trebali sjediti u klupama s njima i paziti na njihovo ponašanje. Meni ovako ispadne da su nastavnici ili nesposobni za rad ili jednostavno neće imati posla s učenicima. btw. nikad nisam dobila ovakvu kaznu :S i doista ne nalazim smisla u njoj...
Lady_R is offline  
Odgovori s citatom