Pogledaj jedan post
Old 18.10.2015., 18:32   #64
Ja isto studiram i na četvrtoj sam godini. Više ne mogu izdržati zbog soc.fobije, a najgore je kaj sam si za izborne predmete uzela 2 jezika i tamo stalno moram govorit pred drugima. To me tolko iscrpi da sam nakon nastave za niš i imam glavobolje od tog. Prošle godine iz engleskog nisam prezentirala i zbog tog mi profa nije htjela upisat ocjenu, i nakon tog sam poludila. Sad moram ponovo slušat isti predmet. 3 puta sam na faxu prezentirala iz raznih kolegija i to je bilo dosta jadno, jednom sam se tolko prepala da me profa pitala nakon prezentacije jel mi dobro. Ne znam više kako dalje, nemam opće frendica na faxu, pa mi je zbog toga još gore. Imala sam prije 3 godine 2 kolegice s kojima sam se družila i bilo mi je dosta lakše, ali one su odustale od faxa i sad sam opet sama. Nekim čudom sam se malo uspjela skompat s jednom curom, ali pitanje je jel će to potrajat. Razmišljam o odustanku od faksa samo da više prestane to mučenje. Čak sam jedno vrijeme vježbala one seanse za soc.fobiju i malo sam napredovala, al sad sam se opet vratila na isto. Više mi se opće ništa neda radit, skroz sam se uljenila. Ako netko ima neki dobar savjet kako se izvući iz toga, dobrodošao je.
Calm Being is offline  
Odgovori s citatom