Pogledaj jedan post
Old 20.02.2010., 16:52   #7
Quote:
Fosna kaže: Pogledaj post
Prema tom članku se navodi i hex grid, kao i da će samo jedan unit moći koristiti 1 polje...nadam se da će biti do neke granice omogućeno manje grupiranje unita...nadam se da će implementacija toga biti slična kao u npr. Panzer Generalu, tamo je to odlično napravljeno.
Joj ne, ne to koliko god mi drag bio PG serijal doista ne zelim da mi nedostaje ta jedna jedinica koja moze uci u grad, jer su sve vec djelovale i zablokirale prolaz, pa onda izvism na zadnjem potezu .
Ja bi dozvolio stavljanje vise jedinica na jedan tile, pardon hex, ali takoder dodao i mehaniku kazna iliti penalty, ovisno o tipu hexa, kao i samom tehnoloskom stupnju.

Npr. uguras 3 jedinice u hex sa sumom bez ceste i moze se samo jedna pomaknuti na sljedeci hex po potezu, ako ima ceste onda dvije od tri.
Isto tako nije isto ako uguras pjesadiju ili pak hrpu tenkovskih postrojbi.
Sa razvojem tehnologije i vojne znanosti trebalo bi omoguciti povecavanje broja mogucih jedinica u hex, posebice ako su organizirane u armije(koje bi takoder rasle posebice otkricem radija i sl.).
__________________
Đuro Japaric kaže:Za Hrvatsku je bitan dan kada je u Zagrebu , osnovan Zbor narodne garde , a ne gerilski odred 1941. u organizaciji Komunističke partije !
Alte is offline  
Odgovori s citatom