Pogledaj jedan post
Old 30.04.2010., 23:30   #9
Quote:
gdjambo kaže: Pogledaj post
U braku sam 10 godina. U obitelji mi prije udavanja nije bilo dobro, pa sam u njemu vidjela neku vrstu spasa. No, grdno sam se prevarila. Već nakon nakon nekoliko mjeseci su počeli razni problemi.Ali kako sam bila mlada ( kad sam se udala imala sam 18 i on je bio moj drugi dečko) i naivna mislila sam da će se to vremenom promjeniti, ali nije. Tjekom braka sam pretrpila mnogo toga (batine, vrijeđanje, i dr.). Sada napokon znam da više ne mogu živjeti ovako, ali ne znam što poduzeti. Imamo troje prekrasne djece.Ja ne radim, a on da. U svojoj obitelji nemam podršku i pomoć, pa ne znam kako da se sama izvućem iz ovoga.
Pomišlala sam ga ostaviti, ali kako kada nemam ni gdje biti, a kamoli od čega živjeti.Što da radim?POMOZITE MI!!!!


kao prvo,nazovi udrugu b.a.b.e i objasni svoju situaciju,ne može ti uzeti djecu bez obzira što ne radiš,djeca nikada ne ostaju kod nasilnika,ako odlučiš otići zauvijek od njega,traži da te smjeste u sigurnu kuću(ako se bojiš za svoj život) i nitko neće znati di si,ondje možeš biti do 1 godinu,dobiti ćeš smještaj,posao i oni ti sve rješavaju što se tiče suda,muž neće znati di si ti i djeca..Ako te zanima pojedinosti javi mi sena pp..ne bih ovako javno..Drž se..misli na dječicu i bravo jer si odlučila prestati biti žrtva.A to je jako veliki korak..jer zaslužuješ bolje ti i dječica.
cure nemojmo sad a pametovati.šta si dosad čekala za posao i sl..neke stvari nisu onakve kakve se na 1 pogled čine,i to je začarani krug u kojem se vrtiš i vrtiš..nažalost..
__________________
http://mojekrpice.hr/didi55-31660

Nikad ne pretpostavljaj jer je pretpostavka majka svih zajeba.
Angel2 is offline  
Odgovori s citatom