Pogledaj jedan post
Old 22.01.2009., 01:15   #129
Jedini način da 'skineš' kroj je da cijelu trenirku rasporiš po šavovima, lagano raspeglaš, položiš na krojački papir (ili onaj bijeli za umatanje) pa isiječeš u nekoliko primjeraka.

Drugi način je da se dijelovi odjeće polože na papir 's kockicama', pa onda sve poslika i stavi tu ili pošalje na e-mail. A onda mi to 'skinemo', pa prema kockicama odredmo veličinu i prilagodimo svojoj životinjici.

E sad, budući da se radi o trenirki, koja je vjerojatno od jerseja, pa samim tim i rastezljiva, njezin kroj sigurno ne bi odgovarao za šivanje skafandera, budući da je onaj najlonski materijal krut i nerastezljiv.

Naravno, ovo s rašivanjem trenirke sam se šalila. Osim ako ona nije toliko stara da si je imala namjeru baciti u smeće, u što čisto sumnjam.



@hella, ja samo s nogavicama i tražim. Ove kaputiće samo preko leđa je lako sašiti. Nogavice su problem, naročito za zadnje noge.


Pada mi na pamet još jedna opcija, a ta je da nas nekoliko podijeli trošak kupnje kvalitetno krojenog odijelca, lijepo ga rašije, skine kroj i voala, problem riješen. , ha, što kažete?
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom