Pogledaj jedan post
Old 22.07.2011., 14:48   #4591
Quote:
Marian Oden kaže: Pogledaj post
Ali kako ti to može pomoći da na vrijeme skontaš da li je nasilan? Da bi znao tko je kakav ipak ga moraš malo upoznati, ali izgleda da je i to "kratko" upoznavanje dovoljno da iznenada isprovocira nekoga.

Što se tiče same prijave, pa ne bi me čudilo da nju uhapse jer on radi u policiji i inače je (jako) ugledan službenik. Nadam se da će povjerovati žrtvi.
a ja se nadam da ako ce meni ili bilo kojoj drugoj zeni ikada u zivotu trebati "uskociti" zato sto nas netko napada, a mi lezimo na podu krvave (ne daj Boze, ali..) da netko takav nece biti nas susjed ili covjek u blizini.
da mi je samo bilo vidjeti sto si napravio u trenutku kada si ugledao jadnu krvavu zenu na podu?!
jesi mu rekao "nema veze, samo daj, izmlati je, dugogodisnji smo frendovi"? ili?
ne mogu to shvatiti.. da vidim da mi rodeni sin ili brat tuce zenu, taj cas bih ga prijavila, a ne kvazi prijatelj...
koje razmisljanje, ma jooj, man!
ako te netko isprovocira, onda se fino i kulturno pozdravis s tom osobom, a ne ides ubiti Boga u njoj.. ma jooj, strasno mi je ovo..
__________________
.. u snu se moze, svemoguci Boze, sve osim jednog-ostati budan..
maniy is offline  
Odgovori s citatom