Pogledaj jedan post
Old 09.02.2010., 14:33   #4
Quote:
scott kaže: Pogledaj post
Pozdrav, imam sljedeći problem od kako sam prije 4-5 mjeseci ugradio plinsku instalaciju "D.T gas sequent system"(hyundai accent 1.3-2000.god.) svako malo mi se upali check lampica-greška (Lambda sonda-katalizator ne obavlja svoj posao)
-Serviseri plina kažu pošto nestvara probleme u vožnji da to tako mora biti
-Da napomenem kada se greška poništi i vozim na benzin par dana više se ne javlja, čim prebacim na plin nakon 20-tak km vožnje upali se- auto normalno radi nema nikakvih problema samo što ona stalno svijetli, pa me zanima koje je riješenje problema pošto ovi serviseri plina koji su ugradili nemaju rješenja

-samo da napomenem u autu je prije ovog D.T gas sistem bio neki AG CENTRUM- koji je bio ugrađen negdje vadi pošto je auto uvežen i kako ga nitko nije mogao servisirat(a problemi su bili: trokirao je, divljao je ler gas, ali nije svijetlila nikad ta check lampica) i nakon toga kako sam ubacio ovo čudo sve se smirilo al se ona pojavila,
-nemojte mislit da sam cjepidlaka samo me iritira to, kad sam ugradio i pošteno platio, samo tražim i kvalitetu tog posla!
-Unaprijed hvala na odgovorima!
Pri softverskom podešavanju su ti dali malo više plinske smjese ili malo manje.Dokaz tome ti je gašenje lampice prilikom vožnje na benzin pa ponovno paljenje na plinu!
Otiđi stručnjaku koji ti je ugradio da točno plinu dade benzinske postavke i bit će ok.
picassoss is offline  
Odgovori s citatom