Pogledaj jedan post
Old 24.11.2007., 00:03   #5
Quote:
DENNY kaže: Pogledaj post
Nije da je ova koju si ti naveo loša nego je stvar same kvalitete i od čega je (gus ili šamot).
Ista ova "tvoja" je ona plamenova ispod kolliko sam vidio dimenzije su iste ali plamenova ima skoro duplo veću snagu ili ogrijevnu moć ili kako se to već zove.
Plamenova je sigurno gusnata dok je ova jeftinija šamotna 100%.
To ti je velika razlika pogotovo glede trajnosti i glede grijanja. I ako malo bolje pogledaš razlika je i u gornjoj tabli koja isijava toplinu i grije sam prostor, vidjet ćeš da je plamenova tabla veća zato i je snaga veća.
Mi smo prije imali grijanje na drva i oduvijek smo koristili plamenove peći tip caloreks ili kaloreks. imamo jednu stariji tip stara je 9 godina ko nova je .
Zato ako želiš kvalitetu i trajnost uzmi plamen ,jest da je skuplja ali opravdava cijenu.
Ni ova zrak I nije loša grijat će te a sad koliko dugo zavisi od nje ali i od tebe samog odnosno onog tko će je koristiti tako da ni sa njom nećeš pogriješit .

Samo je bitno s koliko se novaca raspolaže što je čak 1. uvijet kod kupnje.
Tnx.
__________________
MOJ KOMP: CPU AMD Athlon 64 X2 6000+, Matična : Gigabyte GA-MA770-DS3, sAM2, Mema: 2 X 2GB PC6400 (800MHz), Kingmax, HDD Seagate ST3320620AS, 320 GB 16MB, Grafička : Gigabyte 8800 GTS 320 MB, napajanje: OCZ 600W. + Prijenosno računalo : HP 6735s
Miha© is offline  
Odgovori s citatom