Pogledaj jedan post
Old 12.02.2007., 22:23   #4
A nis prvo probaj sa uzetom..preskakivanje.....pa onda i nabaci trening listova u teretani....+ imas si za nabavit al brijem sam prek neta tenisice bez pete....pa hodas kad si u njima sam na prstima.....ali kao si na povisenom....i tenke su dost dobre za odraz...

Mi kad smo davno trenirali onda smo imali par vjezbi u dvorani....

Uzele bi se dvije one komode di su stajale medicinke.....i prvo bi se stavila prva komoda ali bi joj se skinula jedna razina(te komode su se mogle rastavit kao da skidas ladicu po ladicu) pa iza te komode bi isla jedna strunjaca ona tanka....pa bi isla druga komoda ali jednu razinu visa i iza te komode nebi bilo niceg vec bi se nakon doskoka ti nasao ispod obruca i vjezbu bi zavrsavao sa par skokova ili na tablu ili na obruc...(znaci skok na prvu komodu pa dole na strunjacu pa na visu komodu pa dole na parket pa 3-4 skoka na tablu ili obruc i to sve u komadu)...Mi smo to znali imat samo takav trening za odraz jednom u mjesec dana(uze, komoda i debela strunjaca..)..i dost nam je pomoglo u svezi odraza..

Druga isto ukljucuje strunjacu ali onu najdeblju....i ona bi se stavila ispod kosa i ti bi sa loptom skakao na tablu ili jos bolje ak mozes na kos...

E sad ima jos jedna vjezba al neznam dal cu ti je dobro objasnit....

Uzmes si mali stolcic....stavis jednu nogu na njega a drugu na pod i sad skaces najjace kaj mozes prvo jedna noga gore pa druga noga u drugog seriji... .....i tak si radis serije....

Ta vjezba je jednom mom poznaniku uz ove prve navedene sa uzetom dost pomogla za odraz....

Najbolje dvije vjezbe su ove za dvoranu al to je i problem....kaj ti vjerovatno nemas dvoranu....
Morski vražičko is offline  
Odgovori s citatom