Pogledaj jedan post
Old 22.06.2013., 23:50   #87
Quote:
Samla1982 kaže: Pogledaj post
Nemam vise takvih problema jer sam njima nekoliko bahatih rekao pravila ponasanja u mom automobilu i to u lice...
Ako njega/njih nije sramota nepostivati moju imovinu zasto bi mene trebalo biti sramota njemu/njima reci kako ce se ponasati dok ''koriste'' tu moju imovinu...
Najlakse i najucinkovitije je biti jednako bezobrazan kao i on/oni...cak neces morati to uciniti niti svima samo jednom od njih i vjeruj ostala bahata bagra ce vec sutra znati kako se ponasati...
Tako dok sam isao jednom prilikom u Osijek naiđem putem na prijatelja kako stopira...stanem i pitam gdje ide? U Osijek odgovori, i automatski ulazi u auto niti ne pitajuci gdje ja idem(kao ono kad si vec stao sad me i odvezi do OS pa makar ti i neisao tamo). Ajd dobro mislim ionako idem tamo... Sjeda baja i odmah vrpanje po đepovima jakne, niti hvala sto si stao, ni di ides, niti mogu li s tobom(jer se to podrazumjeva cim sam stao - ocito!). U tom svom vrpanju po đepovima majstor vadi kutiju s cigaretama, a ja si kontam valjda ce ih prebaciti u drugi đep posto sjedi pa da ih ne iskida kad ono cuda - on vadi cigaretu i pali je!!! Nisam mogao vjerovati da je to napravio, a dobro zna da ja nepusim i da se u mojoj kuci nepusi... Lijepo odmah stanem i lijepo mu kazem ''molim te dali bi mogao izaci samo malo iz auta''. Gleda me onako u cudu i izađe... Spustim staklo na njegovim vratima i kazem mu da ih zatvori. Samo sam mu rekao da se nauci kulturi i normalnom ponasanju, te da do Osijeka moze nastaviti pjeske dok lagano pusi i otisao... Do sutra su svi koji me poznaju, a da imamo zajednicke prijatelje ja i doticni ''gospodin'' znali sto sam napravio(neki su odobravali, dok su neki govorili da sam bolesnik), no otada SVI osim jednog(taj i dalje se ne zeli voziti samnom zato jer nesmije zapaliti u autu, no boli me k..., idi pjeske pa pusi do mile volje) znaju kako se ponasati u mojem automobilu...

Sto se tice samog odrzavanja automobila on se jednom tjedno pere izvana i usisava i prebrise prasina unutra bez obzira kakvi bili vremenski uvijeti i koje godisnje doba(sad ce sigurno neki reci ''pa i je bolesnik'' )...
U automobilu je strogo zabranjeno pusenje, jedenje, ulazak u prljavoj odjeci(posebno zamastitoj), te prijevoz stvari kojima automobil nije namjenjen(cigle, cementa, svinja, janjica, itd...)...

Pozdrav svim bolesnicima kao ja...
Bez rađe nema građe...
Jebeš muža koji nije u autu prevezo bar kubik cementa
__________________
Cijeli svijet je pustinja, u pustinji je birtija....tamo ću te čekat`ja, gdje je moja rakijaaa...
mjau mjau is offline