Pogledaj jedan post
Old 01.02.2012., 11:35   #23
Quote:
Fesnica kaže: Pogledaj post
i meni se to dogodilo sa HPB-om (( jučer su mi poslali opomenu za -160kn i plus još 60kn opomena = 220kn
Ovaj račun u HPB-u je u moje ime otvorio SC kako bi na njega primala subvenciju stanarine, i cijelo vrijeme, dakle, dok čekam subvenciju oni meni naplaćauju nekakvu NEAKTIVNOST računa. Pa gdje to ima??? Normalno da je račun neaktivan, kad je otvoren u svrhu primanja subvencije koja stiže u 3 rate, dakle 3 puta godišnje.
a kaj je najbolje, ja sam studentica i ne mogu ići u minus, već pretpostavljam da su mi oni tu naknadu uzimali, nije bilo sredstava i sad mi šalju opomenu.

Razmišljala sam da li da odem i platim tih 220kn i ne kročim više nikada u tu glupu banku, ali ne! Idem danas tamo i želim da mi konkretno izlistaju sve pravilnike, ponest ću ugovor i neka mi pokažu gdje piše da se neaktivnost računa naplaćuje!!!! i neću izaći od tamo dok sve ne budem imala crno na bijelo, netko tome treba stati na kraj.
frajer na telefonu mi je rekao da imaju mnogo takvih fiktivno otvorenih računa (nije rekao fiktivnih, nego "greška"), te da su se mnogi građani žalili. što mi je dalo lažnu nadu da će to riješiti.


moj dug je već oko 360 kuna. opomene šalju na kraju mjeseca, tako da ni da hoćeš, ne možeš platiti a da ti ne ode u drugi mjesec.


trebalo bi napisati žalbu, a za koju uzmu također 60 kuna, ako se pokaže neopravdana. samo ne znam po kojem kriteriju da osporavam taj dug.

inače su nesposobni totalno, od 5 ljudi s info telefona 5 različitih odgovora, o kumicama u poslovnicama da i ne govorim.
__________________
samo jednom se živi, svi ostali pokušaji su reinkarnacija.
kulturna asimilacija, jer nijedna druga ne postoji.
poliglot: s gospodom gospodski, s ciganima ciganski.
cici mici is offline  
Odgovori s citatom