Pogledaj jedan post
Old 12.02.2012., 21:46   #29
Quote:
cici mici kaže: Pogledaj post
pozdrav

imam problem s HPB-om

prije 2 godine sam kod njih imao oročenu štednju, nakon isteka pobrao pare i zatvorio štedni račun. nikakve druge transakcije nisam imao.

prije mjesec dana sam primio opomenu da mi je dug po tekućem računu 160 kuna

da bih nakon razgovora na bespl.telefonu saznao da se automatski pokreće tekući račun ako ostane što sredstava na računu.
ne znam je li ostalo, a nije smjelo, jer sam tražio isplatu svih novaca, no očito po nečemu si mi krenuli računati naknadu svaki mjesec. do danas nisam dobio ikakvu obavijest o tome računu.

ugl., telefonist je kod jednog razgovora pokrenuo prigovor, za postupak storniranja duga, no sad mi dolazi nova opomena, i na 0800 24 24 mi frajer kaže da ne mogu stornirati i da su to odbili jer su bila sredstva na računu.


da li netko ima slična iskustva, što da radim ? prigovor pisani košta još 60 kuna, koliko me košta i opomena. pa se pitam ima li to smisla ako (prema navodu ovog lika s telefona) je taj odjel kojem je poslana pritužba prigovor odbio ?
i nemam nikakvih dokumenata od tih transakcija.
Ja bi na tvom mjestu otišao u banku i zatražio razgovor s nekim od voditelja i objasnio situaciju. To se može otpisati ukoliko je prošlo toliko vremena od zadnje transakcije bez problema.
vjeran007 is offline  
Odgovori s citatom