Pogledaj jedan post
Old 16.02.2012., 22:47   #34
Quote:
vjeran007 kaže: Pogledaj post
ok.. evo ovako ti meni nađi di to piše u zakonu ja cili forum.hr vodim na ljetovanje na Kubu 15 dana. To obećavam pred svima. Dalje, ako je ovo puno e onda stvarno

1. HPB Diplomac

A) Kunski tekući račun uz koji se izdaje VISA Electron kartica
B) Dopušteno prekoračenje
C) HPB SMS/e-mail bez naplate
D) HPB Internet bankarstvo za fizičke osobe bez naplate upisnine i mjesečne naknade

Ukupni kreditni limit po paketu HPB Diplomac iznosi 1.000,00 kn.

Cijena paketa HPB Diplomac iznosi 4,00 kn mjesečno!


Nije mi cilj da te prezentiram kao neinformiranu ali očito je bio malih smetnja u komunikaciju između tebe i Banke. Nažalost i to se događa..
priljatelju dragi, ja NEMAM, odnosno NISAM imala u HPB banci otvoren račun, odnosno paket DIPLOMAC, već običan tekući račun, koji je otovoren u moje ime, a na zahtjev Studentskog Centra Zagreb u svrhu primanja Subvencije stanarine. Ja sam studentica, s toga oni nemaju nikakvo pravo meni naplaćivati korištenje računa (čak se je i ženska u banci kaj radi na šalteru čudila kako to da su mi to naplaćivali), dokle god sam ja redoviti student po zakonu mi se ta usluga ne smije naplaćivati. Kako ja to znam? imam otvoren račun u Zabi i Pbz-u i niti u jednoj od tih banaka mi ne naplaćuju korištenje računa, nemam aktiviranu niti jednu opciju i već nekolicinu godina niti jednoj od tih banaka ne plaćam niti lipu za održavanje, korištenja ili vođenje računa. Otišla sam i u zabu i u pbz i pitala ih kako da mi oni to ne naplaćuju, a hpb naplaćuje pa su mi sve objasnili, čak mi je ženska navela i neku stavku iz nekog pravilnika po kojoj sam oslobođena plaćanja takve usluge.
p.s. meni su uzimali 9 kuna mjesečno sa računa, samo tako da se zna
U slučaju da imaš bilo kakvih dodatnih pitanja ili nejasnoća, slobodno mi se obrati....
Fesnica is offline  
Odgovori s citatom