Pogledaj jedan post
Old 21.03.2017., 07:02   #153
Quote:
jelena1777 kaže: Pogledaj post
Naravno da nije loše. Sve dok se ne pređu određene granice.
A granice su ponekad jako, jako rastezljive.
U svemu treba biti doziran. No, međutim, ljudi često kada probiju nečije granice, više se ne libe nasrtati na drugoga bez prestanka.
Zato je potrebno znati što možemo, a što nikako ne želimo doživjeti od drugih ljudi, pa naravno i od partnera, pa i ako doživimo neku jaku uvredu, a ista se nastavi ponavljati i nakon što smo razgovarali i zaključili da nas ista vrijeđa...e tu onda nastaje ono...kako dalje?
Ako nas netko nije dobro razumio ili jednostavno ne mari za naše granice.

Reći nekome "mrš" je zapravo kao da ti je opalio pljusku. Drugi puta to ponoviti je ono probijanje granica. Mislim da one isprike tipa "sorry, omaklo mi se..." baš i nisu neka pretjerana utjeha. Jer ako si netko dozvoli komunicirati sa svojim partnerom na bazi tako ružno izrečenih riječi i dozvoli ponoviti isto kroz kraći period znači da je ta osoba zapravo idiot koji na taj način vrijeđajući svoga partnera pokazuje koliko malo tu osobu poštuje.

Ljubav je prije svega poštovanje. No, mnogi to brkaju i smatraju da je ultra svemirski seks i riječ "oprosti", neće se više nikada ponoviti nešto što će tako i biti...mislim da se to rijetko događa....nažalost.
potpis na ovo i sve larine postove,
ne duri se i ne manipulira emotivno,
samo je uzela kratki odmak jer je jako, jako boli...
jer je taj marš prešao granice i zna da će teško sve biti isto,

i bolje da je, tek donekle mirna može povesti
koliko toliko ozbiljan razgovor,

i ne razumijem razmišljanja
da pretjeruje, uopće ne mogu ući u mode
razmišljanja gdje bi ovakvo ponašanje bilo normalno...
ana, ozbiljan, jako ozbiljan razgovor,
o ovom trenutku vam ovisi kako će vam brak dalje izgledati
brezia is offline