Pogledaj jedan post
Old 21.03.2017., 07:39   #155
Quote:
dugii kaže: Pogledaj post
Nisam čitao sve postove,znači imala je emotivni slom?
Hmm...loše navike ne mogu se ispraviti preko noći.Ako misli promjeniti loše postupanje muža to jest njegove prigovore koje je donedavno tolerilala trebat će joj strpljenja i puno mudrosti.
To što je doživjela emotivni slom je posljedica toga što nije predvidjela "marš" reakciju svoga muža.Neke žene znaju biti takve,dopuštaju svašta radi tobož nekog mira u kući a onda kada više ne mogu to podnositi "eksplodiraju" jer proturekacija njihove rekacije nije onakva kakvu su zamišljale.
Neznam šta bih rekao,to sve skupa znači manjak komunikacije,znači i da ne poznaju jedno drugo,čak niti da se trude.Ona godinama "vara" muža ne reagairajući na nešto što joj u biti smeta a on "tupan" uporan u prigovaranju misleći valda kako je to nešto divno i stimulrajuće
ma nisam imala emotivno slom nit on meni neprestano godinama prigovara zbog svake pizdarije
al da prigovara, prigovara
da ja popizdim popizdim
da se on trudi smanjiti prigopvaranje trudi..do jedne granice i onda opet u krug
bude mir, ja stavim fokus na sve ono pozitivno u njemu..a ima toga puno puno, i puno više nego ovog negativnog
žao mi je što on ispada tu neki pasivni agresivac , prigovarač i loš muž jer nije tako
__________________
Just take the moment, don't waste another life
Just take your worries, We'll trade it for the night

Zadnje uređivanje AnaisNin : 21.03.2017. at 07:54.
AnaisNin is offline