Pogledaj jedan post
Old 23.03.2017., 14:06   #286
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Obitava, ali sigurno ne zato da nadju nekoga preko pisanja o politici i sigurno jedva cekaju da im netko posalje poruku kako super pisu i da bi se zato trebali naci na kavi. Razlog zasto na svaki dosadasnji prijedlog kazem da nije dobar jest u tome sto on - zaista nije dobar. Sta da kazem, da je dobar, ako nije?
Nisam čitala cijelu temu, ali sam pohvatala valjda bit...i uglavnom, ono kaj hoću reć je da se ljudi ne moraju međusobno tražit da bi se našli..

Zašto ne popričat s nekim na pm jer možda imate nešto zajedničko, ili ste si, eto, međusobno zanimljivi? Zašto ne popit kavu, ako ste si zanimljivi? Kava je kava, može na kraju biti nešto, a ne mora biti ništa.

Zašto je u startu svaki prijedlog loš?

Ja sam prije x godina pisala po jednom forumu (svakako više no što pišem po ovom ), između ostalog i po forumskoj chat temi...i bio je jedan dečec tamo i bili smo si međusobno simpatični i tu i tamo prikratili vrijeme pričajući.. Ja sam tad studirala u Zg, on je radio i nije imao veze sa Zg, osim što su mu seke živile u Zg, pa bi eto, nekad došao do njih. I tak sam ja njemu fino rekla, bez ikakvih skrivenih namjera ili kaj ja znam čega, da se javi kad bude dolazio da popijemo pivo.
Sad da ne pričam story of my life na dugo i na široko.
On se javio, popili smo pivicu, dvije, tri...i već je prošlo 7 godina otkako smo zajedno. A zaista se nismo tražili, samo smo se našli.

Ne treba ništa forsirat, ali šteta propustit priliku za upoznat zanimljive ljude sličnih interesa, pa makar kasnije bili samo prijatelji, ili pak apsolutno ništa.
__________________
I can't go on.
I'll go on.
WednesdayAddams is offline  
Odgovori s citatom