Pogledaj jedan post
Old 06.02.2012., 17:58   #5
Quote:
sly47 kaže: Pogledaj post
U prvom postupku sam bila totalno kul sve do momenta kad sam trebala nazvat da vidim jel doslo do oplodnje - i tu sam pukla ko kokica doslovno.
U drugom postupku ... Ocekivanja su bila granicna pa je takva bila i moja reakcija.
U trecem sam bila blago receno ukakana od starta ko grlica ... Jednostavno to konstantno iscekivanje necega je
meni je najbolji feeling bio 3.po redu postupak (prirodni) jer u prva dva nije došlo do fertilizacije, u taj treći sam išla preko one stvari, nisam ni mislila ići ali je ispalo da sam na konzultacijama bila 7.dc i da mi je dr rekla da idemo pokušati.. dan nakon punkcije kad sam trebala zvati lab nije mi se dalo. doslovce. onda sam na poslu išla zapaliti i usput čisto da se toga riješim nazvala i bila sigurna da je odgovor isti (par dana prije podigla sam po prvi puta amh i bila sigurna da moje stanice u prirodnima ne mogu valjati i gotovo).

kad je biologica iskreno sretna rekla "imamo čudo, oplodila se i lijepo se razvija, vidimo se na transferu" isti tren sam se počela tresti, plakati i smijati, sve odjednom. i ostatak dana na poslu sam zapravo provela plačući.
mislim da ću to kako sam se tada osijećala doživjeti ponovno tek kad vidim veeeliku betu.
*Mare* is offline  
Odgovori s citatom