Pogledaj jedan post
Old 10.01.2004., 11:42   #6
Quote:
Bajki1 kaže:



A od njihove ću Uprave TRAŽITI odgovor na pitanje - zar imaju pravo klijenta zavlačiti tri mjeseca i 10 dana i onda ga odbiti bez obrazloženja jer sa moje strane nema NIKAKAV razlog da bi me odbili !

Imas svako pravo da se ljutis, ovo je izvan svake pameti.
Isto bih ucinila, trazila od Uprave odgovore na sva pitanja, medjutim, ne znam kolika ce ti to satisfakcija biti, jer ocito to je njihov nacin rada i tebi kao klijentu preostaje samo da se s time pomiris.
Moze se dogoditi da ti se ispricaju, ali, ako su oni u stanju da te, nakon tri mjeseca i silne dokumentacije koju si im prilozila, ukljucujuci i procjenu koja sasvim sigurno puno kosta, bez ikakvog razumnog obrazlozenja, odbiju, onda od njih ne mozes ocekivati da ce ti priznati kako su neprofesionalni i pokusati na neki nacin kompenzirati sve neugodnosti kroz koje prolazis.

Ne zelim sada reklamirati ZaBu, ali koliko je meni poznato, iz primjera mojih poznanika koji su dizali kredite, dokumentacija se provjerava odmah kod podnosenja zahtjeva za kredit i u najkracem mogucem roku (recimo tjedan do 10 dana) sve je rijeseno. Ako ne zadovoljavas uvjete, tocno se zna razlog. Dobro, bilo je slucajeva da se neke stvari zakompliciraju, ali nekako imam dojam da je Zg banci stalo da kredit plasira, eto.

Ja pak imam dosta dobra iskustva sa RBA bankom, premda s jedom drugom vrstom kredita.

A ovo da se Erste tri puna mjeseca sama sa sobom nije uspjela dogovoriti, spada u sam vrh aljkavosti i neprofesionalizma.

U svakom slucaju, zahvaljujuci tvom primjeru, a i mnogih drugih koji su se opekli s raznoraznim bankama, stvoriti ce se kakva takva negativna reklama, pa ce im se, iskreno se nadam, ovakve stvari obiti o glavu dvostruko.
I tko im je kriv, kada se ponasaju kao kauboji, u Austriji (ili odakle je vec ta Erste banka), ovako nesto mislim da nije moguce. Vec je vrijeme da se neke stvari iskristaliziraju, pa nek zaradjuju najkvalitetniji.

magdalena1999 is offline