Tema: Nibiru
Pogledaj jedan post
Old 28.08.2013., 17:27   #8080
Eto sad si lijepo objasnio a ne ono " jesi li za izazov " i nakon toga tajac . Šta sad ja da pomislim ? Gledao jesam ali nisam vidio ništa u tom pravcu eto poslušao sam te , ne znači ako nisam vidio da ništa nema , možda ima ali ne vidi se . Ja ipak mislim da nema i da neće biti i da su sve to nebiloze i izmišljotine likova koji su našli svoj način zarade preko interneta na naivnim ljudima . Spominješ drugo sunce ?!?!?! Pa kako može biti sunce ne ide to samo tako ukoliko znamo šta je sunce a šta planet ili satelit ili komet meteor ili slično . Logično je ukoliko postoji takva mogućnost da nešto doleti u naš SS bude neki lutajući objekt poput kometa i ostalih spodoba ali planet veći od jupitera i da ga niko još nije uočio u protekle tri godine to mi ne drži vodu . A da je sunce pa valjda bi i ono isijavalo neku svijetlost i davalo neku toplinu . A tamo neko spominje čak dva tri i više sunaca ma mislim se pa dokle doseže ljudska mašta ili glupost . I pazi ovo pored silnih teleskopa i dežurnih gledača noćnog neba nama se nađu soliti pamet oni koji nemaju ni dalekozor niti običnu kameru kojom bi nam snimili ta čudesa i javno prezentirali da nas uvjere u vjerodostojnost onog o čemu govore i pišu . Od svega toga ja sam uvjeren do daljnjeg nema ništa jedina opcija u koju vjerujem je da negde daleko postoji neka možda naprednija inteligencija od naše i da jedino oni mogu doći ovamo da naprave dar mar ali opet ne sa toliko velikim objektom o čemu su neki prije par godina sa velikom sigurnošću pisali i zastrašivali pučanstvo . Sjetite se samo matičnog broda veličine nemam pojma koliko ali jaaako veliko i pored njega još tri broda u pratnji i sveukupno sa nekih 60 milijuna zlobnih vanzemaljaca koji će izvvrišti invaziju na naš planet čovječanstvo porobiti da im budemo robovi i da rudarimo zlato za njih Ova tema je stvarno zrela za zatvaranje jer sve napisano ovdje u zadnjih godinu dana stvarno nema smisla više !
fisch is offline