Tema: B.Net CARNet
Pogledaj jedan post
Old 30.08.2009., 14:57   #10
Quote:
stavros kaže: Pogledaj post
namjeravam uzeti Bnetov 3dCarnet paket i sad me zanima par stvari pa ako neko zna molim neka mi odgovori:

1. kakva je kvaliteta same usluge (telefon-kakav je zvuk, puca li veza, internet?), da li ima nekih problema s bnetom tipa mojoj kolegici su dolazili dupli računi, pa netezanje oko plačanja
2. mislim uzeti wlan modem: dal da ga iskeširam ili misečno plačam, može li se di drugo nabavit njihov modem
3. kada uzmem prošireni paket dal na jednom TV-u primam digitalni prošireni, a na drugom samo osnovni paket. Dal B net u skoroj budućnosti nastoji ukinuti prijem na drugom TV-u bez drugog prijemnika
4. koliko se odjava s t-coma i prebačaj na B net čeka, cijelu vječnost ili?
2. Ako ideš preko carneta možeš jedino uzet žični modem jer se na net spajaš preko usernamea i passa koje dobiješ ako imaš ili ti ili netko od tvojih iz familije/frendovi otvore račun preko carneta....tako da w-lan zaboravi...osim ako misliš si svoj router uzimat pa ga na bnetov žični spajat....

3. ako uzmeš prošireni da na jednom preko digitalnog prijemnika i kartice gledaš 70 programa a na drugom tv gledaš osnovni i 40 programa neovisno o prvom tv....stim da možeš uzet i još jedan digitalni i on bu te koštao dodatno 30kn mjesećno što je znatno povoljnije nego da plačaš duplu pretplatu....

4. odjava se čeka onoliko kolko t-com smije zadržavat prije neg prebace broj a to je max 2 tjedna.....stim da ako imaš ili ugovornu obvezu ili neplačen račun t-com odbija prebacit broj i svejedno zadržava taj zahtjev 2 tjedna i vrača ga bnetu....dok se ili ne plate računi....ili ako je ugovorna obveza onda il korisnik možeplatit penale ili čekat dok ta obveza ne istekne....

Znači ispuni ti bnetov prodajni predstavnik zahtjev za prijenos broja....odnese ga u centralu...on se obradi šalje t-comu....oni ga nakon dva tjedna vrate i onda te bnetovi tehničari kontaktiraju i dogovaraju kad da se sve ovo obavi.....

Znaći nakon potpisivanja zahtjeva....korisnik bi trebao u roku od mjesec dana dobit bnetove usluge ako je sve ok ovo kaj sam gore naveo.....


I da dosta ljudi nit neznaju da imaju ug obvezu jer t-com sam ju produži ako se koriste neki njihovi bonusi usluge dodatne koje aut vezu opet te sa ug obvezom na godinu ili dvije.....
__________________
“You spend the first years of a child’s life teaching it to walk and talk, then you spend the rest of its life telling it to shut up and sit down”
Dwarfinjo is offline  
Odgovori s citatom