Pogledaj jedan post
Old 22.02.2010., 18:25   #7
Quote:
karmacoma kaže: Pogledaj post
Djevojke, molim vas savjet - već godinu dana imam neke simptome - pečenje i učestalo mokrenje. Tadašnjem dečku su pronašli Ureaplasmu, pa sumnjam da je riječ o tome. Međutim, moja ginekologinja stalno odgađa te famozne briseve - bar 4 puta sam bila na Papa testu, od čega mi svaki put pokazuje CIN1 i u zadnjem sumnju na HPV (al navodi da je uzorak loš tj nepotpun). Koristila sam u dva navrata vaginalete, bez uspjeha. Ovih dana opet čekam nalaze zadnjeg Papa testa. Što da napravim pri idućem posjetu liječnici - kako je prisiliti na obavljanje tih testova? Već mi je predložila odlazak privatniku, što je baš fenomenalno i za ne povjerovati. Kakva su vaša iskustva, je li ovakvo ponašanje uobičajena praksa? Hvala, pozdrav od kompletno zbunjene...
bok! eto nisi jedina sto se tice briseva.... imam i ja te probleme, isto mi izbjegavaju ginekolozi to napraviti,vec sam ih promijenila 3-4 ginekologa ali bezupjesno,jer svaki od njih su mi rekli da nije potrebno...a ja umirem od bolova,do sada su mi napravili samo papa test. i preglede, i prosle godine mi je u urinokulturi nadena bakterija ,i ja mislim da mi trebaju napraviti briseve jer me je strah da mi ta bakterija nije u brisevima..al mi je jedna forumasica rekla da kazem doktoru da sam imala rizicni spolni odnos pa da ce onda morati napraviti briseve...tako da i tebi predlazem da i ti tako pokusas stvarno ne kuzim kaj im je tako tesko te briseve napraviti
bjelovarcanka is offline  
Odgovori s citatom