Pogledaj jedan post
Old 08.10.2003., 14:55   #13
Quote:
Harun kaže:
jao koja mudrost

vi krscani ste meni smijesni pravo ne malo nego puno, vi se ljubite sa izraelom i zidovima a vidi sta o vama pisu

a vidi sta allah govori u kuranu o vama krscanima


82. Ti ćeš, sigurno, naći da su vjernicima najljući neprijatelji jevreji i mnogobošci; i svakako ćeš naći da su vjernicima najbliži prijatelji oni koji govore: "Mi smo kršćani", zato što među njima ima svećenika i monaha i što se oni ne ohole.

83. Kada slušaju ono što se objavljuje Poslaniku , vidiš kako im liju suze iz očiju jer znaju da je to Istina, pa govore: "Gospodaru naš, mi vjerujemo, pa upiši i nas među one koji su posvjedočili.

84. Zašto da ne vjerujemo u Allaha i u Istinu koja nam dolazi, kada jedva čekamo da i nas Gospodar naš uvede s dobrim ljudima."

85. I Allah će im, zbog onoga što govore, kao nagradu džennetske bašče dati, kroz koje će rijeke teći, u kojima će vječno boraviti; a to će biti nagrada za sve one koji dobra djela čine.

86. A oni koji ne budu vjerovali i dokaze naše poricali biće stanovnici u Džehennemu.



i borite se opet sa zidovima protiv muslimana



to vam je do pameti


Je, Harun to stoji, ali kakve veze imaju sa krscanstvom oni koji kolju i bacaju bombe po Iraqu. Oni koji napadaju Iraq su Zidovi, koji preko svojih fanatizranih slugana amerikanaca (koji cuju glasove u svojim glamama) rade zlo. I kakve sam to ima veze sa krscanstvom. Ja, a i ostali krscani koji pisu tu na forumu (a i sam si vjerujem sve pratio i citao), su jasno protiv svake agresije, a i ove na Islamski svijet.


Uostalom nije ovdje rijec o Quranu i krscanstvu nego je covjek postavo temu o Talmudu, pa nastavimo u dalje u tome.
maleni is offline  
Odgovori s citatom