Pogledaj jedan post
Old 08.09.2007., 05:10   #11
Quote:
mladi_luk kaže: Pogledaj post
moji odgovori
1. normalan isuse
2. savršeno sam zadovoljna veličinom svog klitorisa
3. ja masturbiram jednom ili dva puta dnevno, volim sex i zadovoljna sam uglavnom
4. vrlo davno, u 4. osnovne čini mi se
5. sa svojim prstima
6. ne
7. ne prvi, ali oko 10og da, u 4. osnovne
8. kad masturbiram treba mi oko 3-4 min u prosjeku, nekad i manje, s partnerom ovisi šta mi radi ako me oralno zadovoljava treba mi oko 5 min, nekad manje, ne znam. ako prodire u mene ( ) treba mi više ili ne svršim uopće, obično 15ak min :conf
9. ubila bih se da sam jedna od njih
10. ne mogu svršiti ako ne maštam o ženama, iskreno, moraju biti u nekoj kombinaciji
11. ajoj u početku svoje najduže veze sam glumila orgazam jer sam mislila da ne mogu svršiti s dečkom, ali kad sam prvi put svršila s njim bila sam ovako: i otad to više ne radim
Svaka cast! Drago mi je. Ocito imas odlican odnos sa sobom i iskrena si.

Svaka cast na iskrenosti na pitanja 10. i 11.

Od puno zena znam da mastaju o zenskama/zenskim djelovima da bi svrsile i da izigravaju orgazam ponekad ili cesto.

To sa mastanjem o zenama sam se pocela pitat je li to lezbijansko ili sta. Ali izgleda da nas cisti sex je zapravo isti kao i muski.

Kako kazu da penis ima svoju glavu, isto je tako sa klitorisom.

Igleda da kada zelimo muske se vise radi o razmnozavanju, protekciji, sigurnosti, i slicno.

Puno puta je jako tesko razdvojit interes razmnozavaja i sexa tako da su te stvari manje ili vise podsvjesne.

Radi toga se nadam da vise curica i zena intenzivno razmisljaju o sebi, svojoj sexualnosti i razviju otvoren odnos sa sobom i partnerima.
cayenne is offline  
Odgovori s citatom