Pogledaj jedan post
Old 14.06.2011., 13:34   #9
Quote:
adri kaže: Pogledaj post
Ma ja stalno mislim da je izgladnjujem, kad se budi svakih pol sata. Jutros sam ju podojila pa je opet plakala i onda sam joj dala izdojeno mlijeko i spava već 2h što je super.
A dohranu ne preporučate nikako, ako nakon podoja vrišti? Jer ako to znači da ću smanjiti produkciju svog mlijeka nebi to davala. Jako me to zbunjuje.
Od obroka AD beba će dulje ostati sita jer mu treba dulje da se probavi nego majčinom mlijeku. Samim time proći će dulje vremena do idućeg podoja na siki, a s vremenom će se zbog rjeđeg sisanja smanjiti proizvodnja mlijeka.

Koliko ti je ono beba stara? Čini mi se da se još uhodavate. U početku je normalno i očekivano da beba često siki. A plač nakon podoja može značiti štošta, i to ćete s vremenom savladati i prepoznati. Npr. možda joj smeta zrak i treba podrignuti, pa nakon toga želi nastaviti sisati, zapravo uopće nije završila (ali je recimo ispljunula siku jer je tu ispraznila ili jer treba podrignuti, pa ju nakon podriganc vratiš na istu, ili ako neće, na iduću siku).

Naravno, očekivano je i recimo da vrišti jer si ju spustila, a ona želi osjetiti tvoju blizinu, dodir i miris
__________________
Don't mistake lack of talent for genious.
Neroslava is offline