Pogledaj jedan post
Old 26.05.2004., 18:10   #10
10 Bolnih istina

1. Bio sam u Sofiji i znam kako je tamo, buduci da cu uputiti kritike Hrvatskoj u ovom postu hocu da vam kazem da Hrvatska sama nije jedina koja pati od bolesti i umisljenosti da je bolja od ostalih posebno u Istocnoj Evropi. Bugari imaju bolju i raznovrsniju ekonomiju od Hrvatske. Jaki su u znanosti a imaju i poljoprivredu i industriju a i u metropoli su izgradili METRO... dok hrvatska i srbija i ostali u regiji trose zastarijelu istocno evropsku municiju.

2. Vi morate znati da smo svi mi redom ustvari zaostali dio Evrope. Cak i prije rata smo infrastrukturalno bili zaostaliji od Poljske, madjarske, Ceske, Rumunije pa i Bugarske a o Rusiji necu ni govoriti jer te stvari nisu za komparaciju. Mislim da stvarno svi mi moramo sebi iskreno pogledati u oci i kazati sto je istina : IMAMO NIZAK STUPANJ RAZVOJA -LOSIJI SMO OD DOSTA ZEMLAJA U ISTOCNOJ EVROPI!

3. Metro je oznaka razvijenosti jer to znaci da su nasi gradovi, kad bi ga mozda nekim slucajem imali humaniji za zivot! Ali ko ce praviti metroe u zemljama koje su jos uvjek u stadiju neolita prave spomenike i gledaju mitove.

4. Znas li ti sto je ISTAMBUL za bilo koji grad istocne x-yu cak i ljubljanu pa to V E L E G R A D!!!!!!!!

Ne vjerujete dobro zivite u snu i lazite sami sebe.

Kad bi barem priznali istinu sve bi bilo lakse!
Hm... is offline  
Odgovori s citatom