Pogledaj jedan post
Old 12.01.2007., 03:21   #18
Odgovor na pitanje iz naslova topika:
Radili su ih ljudi (valjd Egipćani) koji su imali razvijenu sposobnost telekineze. Telekineza je, poput telepatije, sposobnost prirođena svakom čovjeku, samo nije razvijena, nismo je razvili, a možemo.

Dokazano je da postoji.

Drugim riječima, jednstavno su podizali kamene blokove mišlju.

Osnovni eztoterički princiop je da energija slijedi misao.

Posatupak je, skroz skraćeno, takav da su poznatu Einsteinovu formulu za energiju E=mc2 jednostavno pretočili u mantru.
I na taj način učinili da blokovi nemaju težine.

------------------------------
(Naša svemirska braća,koja su na daleko višem stupnju duhovnog razvoja od čovječanstva, ne bi nikad nešto tako očito radili na Zemlji jer bi to bilo kršenje slobodne ljudske volje,koja je njima svetinja)
------------------------------

No pustimo to, uglavnom, piramide su izgradili ljudi, a "radnici" su blokove pomicali pomoću misli.
Telekineza postoji, demonstirana je više puta. Takodjer, koliko znam razlicite znanstvene (fizikalne,kvantne) teorije i pokusi ukazuju na to da je telekineza moguća i otkrivaju odnosno objašnjavaju način na koji je moguća.

Više o tim teorijama i pokusima može se npr. pročitati u knjizi Polje. Radi se o znanstvenim pokusima izvedenim po znanstvenim pravilima i od strane znanstvenika.

Mnogi pojedinci su javno, da se moze provjeriti, bili demonstirali svoje sposobnosti telekineze.

Sam sam bio prisutan više-manje uspješnim pokusima mentalnog zagrijavanja metalnog pribora za jedenje, tako da ga se moze savinuti uz najmanji napor, što su izvodili ljudi bez ikakva iskustva u takvm stvarima, samo su slijedili upute.
goranbo is offline  
Odgovori s citatom