Tema: Mobbing
Pogledaj jedan post
Old 02.10.2008., 12:56   #4
Quote:
Iana kaže: Pogledaj post
žensko sam
malo sam na udaru, pa malo nisam....
kad nisam, čekam da budem...
znam, trebalo bi pobjeći......
Opet ću se ponoviti, jer eto kako ovo pišem sjećam se scena te budale i te cure, što joj je radio.

Ima poslova, ne trebaju ti sranja.BJEŽI!

Ovo sam ja sebi rekao i na kraju je sve ispalo dobro, još i bolje

P.s. pročitaj ovo:
Psiholozi tvrde da su zlostavljači moberi osobe s poremećajem ličnosti. To su manje sposobne, ali moćne osobe bez kapaciteta za ljubav, radost, igru, kreativnost, davanje i dijeljenje. Njima se lako pridružuju slabi u strahu da ne postanu žrtve. Mobingom prikrivaju nemoć u nekoj drugoj sferi svojega života (najčešće privatnog, u braku ili obitelji) formirajući oko sebe grupu u kojoj dokazuju svoju moć i važnost na račun žrtve. Često se zlostavljači zapravo osjećaju podređeno (iza svake prepotencije stoji neka impotencija). Nerijetko to čine iz osobnog straha da neće biti cijenjeni ili da će sami postati nečijom žrtvom. Neki zlostavljaju i svjesno, s namjerom da naškode drugome ili da ga prisile da napusti radnu sredinu. To čine kad se osjećaju ugroženo ili u situacijama kad postoji npr. višak radne snage. U kriznim vremenima nekih tvrtki "žrtveno se janje" izabire zbog unutrašnjih problema i napetosti, pa na njemu svi sami sebi dokazuju da su snažniji i sposobniji.
shaahab is offline  
Odgovori s citatom