Tema: Mobbing
Pogledaj jedan post
Old 04.10.2008., 08:30   #8
Bila žrtva mobinga, razbolila se, izliječila se! Tužila sudu, a i dalje radim u toj firmi, jer ne mogu naći drugdje posao u struci!
Što da vam kažem?
Ne bih to poželjela ni najgorem neprijatelju! Došla nova šefica iz p. materine koja ne zna posao, a ja ga imam u malim prstu! I, tako je počelo sa podmetanjima, lažima... Dotadašnji prijatelji i kolege su mi okrenuli leđa u strahu da ne dožive isto što i ja! Optužila me da imam PTSP i da ne mogu raditi tako odgovoran posao(pa sam išla na psihijatriju po potvrdu da nemam PTSP), pisala je županu da sam glumica, da ne znam raditi, i takve bedastoće! Jedno vrijeme nitko nije htio razgovarati samnom, da bi me tu i tamo povukli za rukav i ispričavali se što su protiv mene nešto potpisali...Ma, strava i užas! Srećom, sve imam dokumentirano, pa se nadam da će sud dobro odraditi svoj posao! Za sada sve ide u dobrom smjeru!
Što se tiče zakona o mobingu, još nije izglasan, trebao bi ove godine ući u saborsku proceduru, a do tada se može suditi po drugim osnovama, samo moraš imati jako zainteresiranog odvjetnika!
Esmeralda40 is offline  
Odgovori s citatom