Pogledaj jedan post
Old 03.11.2008., 12:13   #12
Super je, kod tih biciklića guralica, to što već jako malo dijete može biti ful pokretno. Evo, naš se klinac vozi otkad je navršio dvije godine, a ostale opcije bili su bezvezni autići na guranje ili trokolice, gdje ga netko drugi treba gurat, od čega dijete ustvari nema ništa. Sjedi i gleda okolo. Dok s ovim bajkićem mali aktivno upravlja, i vrlo brzo se počeo zaletavat s nogicama, pa ih digne u zrak i sam održava ravnotežu na dva kotača, što se do nedavno mislilo da je nemoguće za tak male klince.. A pametni ljudi vele da mu i taj rad nogu i rano učenje ravnoteže i koordinacije pomaže pri razvoju mozga jer rade i lijeva i desna polutka, blabla...
Da i nije sve to, ono što mi je najvažnije je to da on uživa u vožnji i nikad mu nije dosta, odvozi bez problema 3 km kad idemo na Kraljičin zdenac na Sljemenu..
Mi smo bili dosta gledali razne guralice, prije nego kaj smo se odlučili za ovu, i moram priznat da kod njih stvarno vrijedi ona: "kol'ko para tol'ko muzike".. Naša susjeda je kupila sličnog u Muelleru za triput manju lovu i već je poluraspadnut, šperploča se razdvaja od vlage, katastrofa.. A naš je ko novi, a čak se i po kiši vozimo
Danas mi se javila frendica koja je upravo naručila za svoju kćer i veli da se like a bike biciklići mogu naručit samo preko weba, da ih nema niti u jednom dućanu.. Šteta, al opet bolje nego mi koji smo morali direkt iz Njemačke

E, da, ovo je link www.likeabike.hr
BlackOlive is offline  
Odgovori s citatom