Pogledaj jedan post
Old 09.07.2016., 14:48   #34
Quote:
ChillOut Lounge kaže: Pogledaj post
poznajem jednog lika koji mi se btw i sviđa. Studirali skupa tako da se s faksa znamo (nažalost upoznali se tek na zadnjoj godini). sviđa mi se....i to dosta.
Ono zbog čega otvaram ovu temu je to što me fasciniralo/očaralo/kako god - to što očito postoje muškarci koji još nisu navršili 30 a pričaju vrlo ozbiljno o želji za brakom. To , mora se priznati, nije čest slučaj, iako ne kažem da ih nema.

Što se tiče nas dvoje - oboje smo slobodni a kad smo se zadnji put vidjeli - 90 % razgovora s njegove strane se pretvorilo u blago rečeno očajavanje kako nema nikoga, kako mu već i doma njegovi kenjaju zašto nema nikoga, da u čeme je problem, da mu je muka kad vidi tko je sve u vezi, DA SAM SE JA VEĆ TREBALA UDAT - jer žene se udaju mladje od muskaraca , zatim je poceo mljet o nekom svom frendu koji se zeni i ispricao mi cijelu kronologiju veze tipa kojeg nikad u zivotu nissam vidjela ni upoznala i tako.. ništa loše ne želim reć, naime - tip mi se sviđa i sve je ok, ali sam malo zbunjena...

imamo 29 godina. Od zajednickih sam poznanika saznala da nikad nije imao ozbiljniju vezu.

Moje pitanje i razlog zasto pitam ovo: bi li muskarac isao ovakve stvari pricati pred ženom koja ga ne zanima kao žena?!?! malo me to buni.... ne mogu ga nikako procitati ! Hvala na svakom savjetu/odgovoru/komentaru.

Kako biste vi žene gledale na takvog tipa koji vam na drugoj kavi (unatoč poznanstvu od 2 godine i relativno čestom kontaktu) priča o takvim temema?!

P.S. da napomenem, nije ovo kava gdje tip pojma o meni nema pa sad da baljezga to s ciljem da ispadne očaja i odbije me od sebe. On itekako dobro zna da sam ja ful ozbiljna ženska i da kad tražim nešto - da tražim muža a ne dečka/jebača/vezu koja ide dok ide....
To nije ništa prema onome što sam ja doživjela kad sam imala 15 godina.
Bila sam u dvotjednoj ljetnoj "vezi" s tipom godinu starijim od mene koji mi je počeo pričati kak ćemo se mi sigurno vjenčati ako izdržimo u vezi 2 godine, da ćemo imati djecu itd.

Pobjegla sam glavom bez obzira.

Dotični se oženio s 24 godine.
Lady Anne is offline