Pogledaj jedan post
Old 12.11.2016., 20:30   #66
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
A što ako si u vezi s nekim i osoba nema potrebu za pozivima i razgovorima preko slušalice? Kad je u početku to bilo normalno i polovica je sama inicirala a onda to prestane sa izgovorom da je preko poruke lakše a napiše svega 3 riječi? Jesam ja očito tuka ili što već.
Jedno vrijeme sam ja zvala,ja činila taj prvi korak i u porukama i pozivima,maksimalno dala sebe preko takve vrste komunikacije i kao da je služilo vjetru recimo.
Poruke sa tri riječi... e, sad si me sjetila na jednu pojavnost koju su meni ljudi spočitavali.

Mislim da postoje situacije u kojima je bolje ljudima napisati poruku, pa ako treba i malo dužu, da su svaki zarez, točkazarez, dvotočka, trotočka na svojem mjestu. Makar osobi sastavljanje takve poruke oduzelo duže vremena. Nekako kao da stvari postanu jasnije i počnu se brže odvijat ako napišpem jednu takvu poruku, a ne da nazovem, pa nazovem u krivo vrijeme, te se razgovor obavi jako površno i na brzinu.

Ovao osoba točno zna o čemu se radi, a ako baš moram nazvat, sve ide glađe.

Uglavnom... neki ljudi su mi počeli spočitavati da pišem predugačke poruke. I baš mi je trebalo dugbo vremena da se prisilim da ih skratim.

Sad kad sam ih skratio isto napišem tri-četiri riječi, ima neke čari i u tom kračenju poruka, ali radije bih ostao na ""dugačkim"" porukama.

Napisao sam riječ dugačkim pod navodnike jer poruku od pet prosto proširenih rečenica s kojim točkom, dvotočkom i zarezom ne smatram naročito dugačkom.

Ali eto, ljudima se neda čitat.

I dalje se ne mogu pomirit s ovako kratkim porukama.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom