Pogledaj jedan post
Old 16.11.2016., 11:41   #75
Quote:
cura-sa-foruma kaže: Pogledaj post
ne slažem se,

trebaš razgovarati sa tm osobama, reći m da t smeta što im treba tako dugo da ti odgovore, zamoli ih da ubuduće čim vide poruku ti odgovore, poričaj, reci m kako se osiječaš....prijatelji će te shvatiti i možda se i iznenaditi, jer im samima možda uopće ne smeta kad njima netko ne odgovori odmah, pa misle da su svi takv...

pričaj sa njima, objasni im što želiš, zamoli ih da ti odmah odgovore....

nemoj to raditi, nemoj im ne slati poruke niti ih zvati, narušit ćeš prijateljstvo, ljutnja i inat ničemu ne koriste, tebi će naštetiti najviše...
Ne znam da li si gledala što sam prije napisala, ali spomenula sam im to više puta.
Sestra veli da pretjerujem, a frendica se uvijek javi sa nekim izgovorima.

Nažalost to ne pali. Jedino što čini se pali je totalni ignore. A to mrzim raditi.

Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Taman posla pa da nekog moraš molit da ti odgovori.
Nisi toliko lud da se na taj način ponižavaš.

Nastaviti slati poruke nekome tko ne ferma ni 5% je stvarno smiješno.Kad se ignoriranja i neodgovaranja krenu nastavljati onda jednostavno treba zauzeti stav,postaviti se tako da pokažeš da vrijediš ( čak iako to sam za sebe ne misliš) ali takve situacije te doslovno natjeraju da osvjestiš da vrijediš i da vrijeme koje ostavljaš za nekoga tko za tebe nema minutu vremena,postaje uzaludno. Tad jednostavno nema više vremena za takve. Iscurilo je. I kako bi se reklo,prošla baka sa kolačima.

Prijateljstvo i bilo koji drugi odnos ne može nikako narušit onaj koji se daje i trudi.
Slažem se.
Ivchy26 is offline  
Odgovori s citatom