Tema: Asi (vol.1)
Pogledaj jedan post
Old 13.03.2011., 18:57   #9778
Quote:
monimalu kaže: Pogledaj post
Ma meni su i Defne i Kerim 'bljedunjavi' karakteri, ni jedno ni drugo ne znaju sta hoce. Kerimova najveca vrlina je prijateljstvo s Demirom. On mu je jedina konstanta u zivotu. S Defne nikad nije uspostavio vezu kakvu zeli, to je i sam rekao. A ona je u pravu kada kaze 'Stvorio si san o meni!' Jednostavno su u brak usli preko noci. Imali bajkovita ocekivanja, a na kraju ih realnost i nepoznavanje pokosilo

ma otkrila ja već odavno da slićno razmišljamo Slažem se da su oboje slabi karakteri, olako sve shvaćaju ,ili ne shvaćaju, ovisi od situacije. Nama su najdraži bili kad su se borili za Asi i Demira...Ne bih rekla da su tada zapostavili svoj braćni život, da se tu negdje usput izgubio, jednostavno zato što ga nisu ni imali,nisu ga mogli ni izgubit.
Na pamet mi pada to vrijeme ( 1. sezona ), mi zapravo nismo puno vidjeli o tom njihovom braku,tu i tamo o navikavanju,učenju sve je to presporo išlo,ali moglo se reći, kao što se sjećam da je netko komentirao možda Mina da je njena mama rekla --kako oni lijepo žive, kako imaju lijep brak. Općenitio je takvo mišljenje bilo, al nije baš bilo šta puno za vidjet, za razliku od ovoga sada,u što se sve to razvlači i kakve katastrofe prijete.... Vezano za to, više mi je puta pao na pamet onaj citat Svi sretni ljudi liče jedni na druge, a nesretni su,nesretni svako na svoj način.
žanis84 is offline