Pogledaj jedan post
Old 15.05.2009., 23:45   #17
Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
po otprilike isti namirnice i mi idemo..

osim najkica, to će morati pričekati..

samo daj, molim te, ako znaš- objasni mi put do marketa Gigi.. znam doći do opicine al ne znam kako do gigi. Svaka uputa je dobrodošla..
To ti je stvarno mali dućanić, a do njega vode uske uličice i ne bi ni rekao da se tamo nešto nalazi. Točan put ti ne mogu objasniti, budući da nisam vozač, pa obično sjedim ko kufer na sjedalu

Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
idete u outlet u palmanovu? ili?
Da, u Palmanovu. Meni je tamo super, sviđa mi se i cijeli taj koncept i dućani i uređenje i cijene. Neki iz mojeg okruženja su išli tamo ponukani našim oduševljenjem, pa se vratili razočarani jer im je sve bilo preskupo budući da su naviknuti obilaziti kineze po Trstu

Quote:
ile.ri kaže: Pogledaj post
Ono što sam nabrojao, za to sam siguran da su takva carinska pravila, ali najjednostavnije i najtočnije ti je da prilikom izlaska iz HR na graničnom prijelazu pitaš našeg carinika za sve nejasnoće tipa ulje (mislim da je 1l/osoba) ili konzerve...

Možeš prešutiti i pokušat prijeći granicu, a najgore što ti se može desiti da ti oduzmu zabranjene i višak namirnica.


Šta mi sve znamo imati u bunkeru i dosta skupe stvari, tehniku, pancerice i slično. Nikad nismo morali otvarati bunker. Čak smo znali i potvrđivati IVU ili DDV kod slovenaca pa nisu ništa javljali našima.
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom