Pogledaj jedan post
Old 31.05.2009., 14:16   #18
Pozdrav!
Imam malih nedoumica oko boja zidova. Stan je inace jako mali, garsonjera od 26 i nest sitno kvadrata. Imam posebnu malu sobicu za spavanje i jednu sobu u kojoj je kuhinja i dnevni boravak. U toj sobi je kuhinja maslinasto zelena, kutna garnitura boje bijele kave/bez i kupila sam ormaric za tv, police i stolic bijele boje jer mi se to jedino svidjalo posto nemam bas puno prostora za neki velki namjestaj. I sada bih pofarbala zid na koji ce doci te dvije bijele police i ormaric za tv (sirina zida je malo vise od 1m) u maslinasto zeleno tako da taj bijeli namjestaj dodje malo do izrazaja. Muci me da li da pofarbam i zid nasuprot toga u tu istu boju? Znaci prostor je mali. Na jednom zidu je maslinasto zelena kuhinja, a nasuprot nje je bijeli zid. dio okomitog zida ce biti maslinasto zelen i sada ne znam da li da cijeli zid nasuprot tome pofarbam u tu istu boju. Da li ce mi to zatvorit jako prostor? Nekak si mislim da ce mi biti previse zelenog u toj prostoriji posto ce mi i kuhinja biti zelena. Ili da taj zid ostavim bijeli?
GothicRomance is offline