Pogledaj jedan post
Old 28.08.2012., 21:29   #107
Quote:
bonaca55 kaže: Pogledaj post
kabeli su postavljeni u estrih.kao grijanje imam podno u Dnevnom,kuhinji i kupatilu( u sve tri prostorije su postavljene plocice).uz to je predvideno za zimu kaminska pec.
kuca se nalazi blizu mora pa mislim da ce to biti dovoljno.
moram priznat da jos nisan isproba po pravoj zimi, ali je ugodno hodat po toplom podu.
Hvala,

neznam jos nista al imam jos vrimena za odlucit pa cemo vidit.

Prodavaci iz Sj. HR mi savjetuju te kabele i u estrih priko cilog stana (sta oni vise i koriste takvo grijanje, zbog vece hladnoce nego mi doli) a ovi moji na jugu da stavim ove nove folije povise estriha i ispod parketa (naravno spremnog za podno grijanje) ali ove folije idu samo na slobodne povrsine (sta mi neodgovara, jer danas - sutra cu sigurno okrenit raspored stana)
Neznam dali ima veze debljina parketa s ovim grijanjem??
Naisa sam negdi na info da temp. poda nesmi biti veca od 26C (za drvene podloge), znate li vi sta o tome??
Termostat je automatski?? sam se pali - gasi kad postigne zeljenu temp?? Gdje je senzor temperature (predpostavljam poda)??

Najblizi sam da stavim foliju u hodnik (jer nista u njemu necu micat, on je kakav je) a te kabele u dnevni i sobe priko cileg stana pa da onda mogu minjat namjestaj kao ocu.

Hvala
jesiyea is offline  
Odgovori s citatom