Pogledaj jedan post
Old 24.04.2008., 19:36   #636
Quote:
MeTheChaos kaže: Pogledaj post
ja sam par puta svega imala,i to obicno kad samvec u krevetu bila ( a tek onda pocnu intenzivna razmisljanja ) i nis, onda sam se digla i pocelaskakati ko glupaca po sobi , skacem trcim ... po pola sata mozda dulje..
a ja sam mislila uvijek da je to viska adrenalina od neznam.. kave i nikotina popijenog/pusenog tokom dana /zivota pase to akumuliralo.. hm.. to me drzalo. to sam mislila.. i nebrojeno puta sam se zaklela ne, necu vise piti kave. kuzis, ja sam mislila da je to sve neka kemija. das si neke supstance u tijelo-ergo. tijelo nekak mora reagirat na to. nisam nikad pomisljala da si tijelo moze od psihe to napravit, a sad mije to jasno...
uglavvnom, sad ne pusim vise. kave pijem ( ti?? )
trcim i vjezbam kad stignem , ponekad si znam ottrcati kojih 45 min pa onda jos secem malo i mogu reci da mi je to super . bas pomaze, isptrosi se tijelo i bolje spavam ako nis drugo. i bolje se osjecas,napravis nekaj dobro za sebe..
..


i meni pomaže rolanje ili žustro hodanje. inače niti pijem kavu niti pušim, niti ikad jesam, a i kolu izbjegavam u posljednje vrijeme.
korana is offline  
Odgovori s citatom